Listopad 2016

6. týden na vejšce.

18. listopadu 2016 v 21:36 | Hann. |  vejška!
Tak se zdá, že jediné na co mám čas, je psaní o vysoké. Navíc, chci se o to s vámi podělit a nepotřebuji u toho vymýšlet spoustu kravin :D je to pro mě navíc forma relaxace a uvědomím si, co jsem třeba udělala špatně.

Úterý se neslo v duchu zápočtů. Na atletice se mi povedlo splnit požadavky a dokonce je o 4 cm překonat. A to je hodně, přátelé. Vrhnout koulí necelých 7 metrů jsem si v životě nedokázala představit. A, světe divte se, povedlo se.
Gymnastika je na tom bohužel hůře. Nemám jednu část zápočtu a to jenom proto, že jsem lenoch a nejsem schopná vytrénovat břišní svaly. Pak zatnu ty stehenní a do vteřiny dostanu křeč do nohy. Takže nic nevydržím.

Ve středu jsem si udělala volno. Měla jsem jít ven s kamarádkou, to padlo. A k večeru jsem se přesunula za přítelem, který mi už před nějakou dobou udělal radost a koupil nám lístky na premiéru Fantastických zvířat. Kdo neví, o jaký film se jedná, styďte se! Jak jsme tam tak seděli a čekali než to začne, a pak najednou hudba a začátek dost podobný HP a ta atmosféra a to všechno...aaaach, byl to úžasný návrat do kouzelnického světa. Úplně jsem se rozzářila a začala usmívat. Film byl super, Rowling i Yates to zvládli na jedničku. Jsou věci, které bych trochu pozměnila (třeba spousta výbuchů, více kouzel, apod.), ale pak jsou věci, které mě nadchly! (Třeba kůrolez Větvík :3). V hlavní roli Eddie Redmayne, který je mi příjemný a charismatický. Znám ho sice pouze z Teorie všeho, ale rozbrečel mě tam. A to se málokdy povede. Má ten svůj zvláštní úsměv :)

Ve čtvrtek samozřejmě volno a dneska škola. Nic zajímavého se nedělo.
Nicméně mohu vám doporučit knihu, kterou teď čtu do školy. Je o životním stylu a na co si dávat pozor. Od Tomáše Kašpara - Nespěchejte do rakve. Jsem zatím v polovině, ale je zajímavé přečíst si něco o stereotypních názorech nebo různé druhy experimentů , které potvrdí domněnku, ale bohužel se jimi nikdo nakonec neřídí.

Čtete právě nějakou knihu nebo e-knihu? Podělte se o tituly.

Další 3 týdny na vejšce. Začínám přežívat.

10. listopadu 2016 v 21:18 | Hann. |  vejška!
Upřímně, poslední 3 týdny mi nějak splývají. Ani nemám pocit, že toho je tolik za mnou.
Zápočty z lezení děláme hned od první hodiny u stěny a už tenkrát se mi povedlo si polovinu splnit. Ke dnešku už mám celé "outdoorovky" za sebou. Tak šikovná jsem. A navíc se bojím výšek, tak jsem to chtěla mít už za sebou :D
Také se začalo se zápočty z atletiky, kde mi chybělo 10 cm, abych měla vše hotovo. Běhat jsem zvládla. Nemám z toho času radost, ale lepší než drátem do oka. Navíc, na známce mi nezáleží a ani nikomu jinému. Tady už se na vyznamenání nehraje a nejsem ani aspirantkou na stipendium.
S gymnastikou se pojedu prát příští týden. Máme za sebou teoretický test, ale bůhví, jestli jsem to napsala dobře. V šatně jsme si v tom s ostatníma holkama udělaly šílený bordel.
Nejlepší zápočty jsou stejně z tréninku gymnastiky nebo florbalu. Stačí totiž pouze docházka.
-a teď veledůležitá zpráva-
Také jsme byli tuhle v televizi na ČT1! Byla to ohromná událost a dokonce jsem chvíli v záběru. Ten den mi to vůbec nešlo a tak jsem ráda, že tam jen probíhám. I tak vypadám, že tam nepatřím.
-konec veledůležité zprávy-

Začínám pomalu pracovat na seminárních pracích do hodin na výchovu ke zdraví. Bojím se, že toho pak najednou bude strašně moc a nebudu stíhat. A úplně nejvíc mě děsí představa zápočtů nebo zkoušek z předmětů. Somatologie, Biologické aspekty zdraví,... Někdy mi to vše přijde trapně logické a důvtipné, jindy vůbec netuším, o čem doktorky mluví.

Jak jste na tom vy? Máte za sebou už nějaké zápočty nebo zkoušky?
A pracující menšino, vrátili byste se zpět do školy?

Prosím ještě o radu, znáte někdo nějakou -> knihu o životním stylu současné české společnosti? <- Potřebuji ji přečíst a napsat recenzi. Moc mi pomůžete vašimi typy.