Říjen 2016

2. týden na vejšce. Myslela jsem, že do toho dám víc.

22. října 2016 v 19:52 | Hann. |  vejška!
Tak zase zdravím :) Dneska se nebudu rozepisovat o jednotlivých dnech, spíš to tak nějak shrnu a ponimrám se v tom jiným způsobem.

1. týden na vejšce, unavená af.

15. října 2016 v 22:42 | Hann. |  vejška!
Zdarec. Dlouho jsem nepsala, popravdě jsem nevěděla, jestli to tu náhodou nezruším. No zatim ne, tak se můžeme posunout dál.
Mám za sebou první týden na vysoký /pedagogická fakulta - tělák s výchovou ke zdraví. Takže si v úterý a ve středu hraju na taxikáře a budu vozit holky do tý prdele, kde máme těláky (jo, jsem z Prahy. Většina menších měst a vesnice jsou pro mě prostě prdelky :D). Takže jsme se v pondělí večer domluvily a úplně cizí lidi jsem odvezla na atletiku. Nejobávanější předmět nás všech holek. Ale aspoň ji máme odděleně od kluků, tak nevypadáme jako takový lemry. Jsem ráda, že jsme na tom všechny dost podobně s fyzičkou :D Prostě tragicky. Nakonec to ale bylo v pohodě. Sice jsem během prvních 2 koleček málem umřela, ale pak hra na babu, běžecká abeceda nebo sprintový rozběhy dost na pohodu. Zakončili jsme hodinu lehkým otlapkáním 4kg koulí na vrh. A taky nám bylo oznámeno, že s ní máme za 6 týdnů hodit necelých 7 metrů. Oukej, líbilo se mi na UK, děkuji, že mohu odejít tak brzo. Ne fakt, je to těžký af. A druhá část zápočtu je ze sprintu na 100 m. Čeká nás to 15. 11.

Pak přišla na řadu gymnastika na který byla dost sranda. Zvlášť, když netušíme co znamená podřep zánožný pravou apod. Alespoň já a dalších 12 spolužaček to nikdy neslyšelo :D Zápočet bude ale hukot. Mám totálně zkrácený tělo, takže se rozhodně neopřu s nataženými nohami dlaněmi o zem. Taky mám slabý tělo, takže nevydrřím v nadhmatu 30 s, nohy v pravém úhlu na žebřinách 5 s, ani neudělám 10 pánských kliků normálně, natož na třetí příčce zdola na žebřinách. Nejhorší je to, že to je jen začátek. A taky, že to polovina z vás pravděpodobně udělá a já si tu vylívám srdíčko :D

Končili jsme Sportovkama - florbalem. Tolik běhání jsme neměli ani na atletice :D

Ve středu jsme se s holkama nemohly skoro hýbat/chodit. Bolely nás nohy, záda. Pecka. A to jsem si napsala trénink gymnastiky. Je naštěstí v pohodě, děláme co potřebujeme. Tak jsem zvolila trénování na zápočet. A pak budu mít lezení na stěně, na to se fakt těším :)

A čtvrtek, pátek mám přednášky. Psychologie, biologie,... čtvrtek byl ještě ucházející, ale v pátek už jsem tam fakt usínala.

Suma sumárum, jsem zvědavá jestli mě vykopnou hned teď po prvním semestru nebo tak chvíli pobudu. Dneska až jsem schopna se nějak protáhnout, tak jsem se na to vrhla (v týdnu těch příležitostí moc není; navíc jezdim domů pravidelně nejříve v 5). Uvidím, co přinese další týden a možná se i pochlubím, prozatím se loučím.

PS. Chtěla jsem dát obrázek vystihující mé sportovní já, ale když zadáte "not a sports person", vyjede vám akorát x-liarda motivačních hubnoucích citátů a flexibilní, neupocení lidé. To vůbec nejsem já. Já jsem brambor.