Září 2015

Fat?!

24. září 2015 v 17:32 | Hann. |  Má existence.
Aneb když si chcete vylepšit uklidnit náladu poté co zjistíte, že během posledního měsíce máte další kilo nahoře. Zadáte si na weheartit slovo "fat" a čekáte, že najdete někoho, kdo prostě bude mít špeky a tlustý stehna. A místo toho vám vyjedou kostlivky. (Teda, ne jen ty, abych zas nebyla jednostranná, ale je jich DOST). To je fakt věc, která povzbudí. Jako chápu, že tam jsou většinou proto, že je k nim tenhle tag, nicméně..která normální, zdravě smýšlejcí osoba, by to takhle viděla?!


Maturitní ročník říkali..

1. září 2015 v 15:11 | Hann. |  Má existence.
Zdravím všechny, kdo sem zavítají.

Ještě se rychle vrátím k poslednímu článku. Třetí prázdninová brigáda byla opravdu pohodová. Těch 6 hodin utíkalo velmi rychle. A od úterý jsem vlastně pořádně pracovala jen 4 hodiny a poslední 2 jsem si tam seděla a dělala věci do školy nebo hledala práci přitelovi. Dokonce jsem domluvená s šéfovou, že kdyby mne potřebovali, může rovnou kontaktovat mě. Tak třeba se tam zas někdy ukážu :) Není to sice něco, co bych chtěla dělat jako práci, ale takhle brigádně to bylo parádní :)

A teď tedy zpět do letošního školního roku.
Předpokládám, že nejsem jediná, která dnes napíše něco o škole. A jsem přesvědčená, že nejsem jediná, která se letošního roku bojí. Toho zařizování, aby všechno klaplo. Toho učení, které mě čeká. Vůbec se na to netěším.
Již na prázdniny nám profesorka dala za úkol 6 knih povinné četby. A jsem velmi naštvaná, protože nám tituly určila ona a všechny jsou z období 1WW. A to mě fakticky nebaví. Ble :OP No a zítra z toho všeho budeme zkoušení. A upřímně, nepamatuju si ani ň. Je pravda, že jsem četla jen jednu z těch 6ti, ale mě opravdu nezajímají jakési zákopy a popravy koní -detailní popisy těch nechuťáren. Chci dočíst tu slavnou "reportáž" Stařec a moře, kupodivu mě to baví. Ale tam končím.

Jinak už mám zamluvené šaty na maturitní ples. Jsou to ty nejkrásnější, které jsem kdy viděla. Princeznovské. Zlaté. Se třpytkami. V únoru je sem třeba i vyfotím :)

Tak mi držte palce, ať to letos dám :D

Je tu ještě někdo, kdo letos maturuje, hledá vysokou školu a celkově přemýšlí, co se svým životem?