Svázaná.

25. dubna 2015 v 23:56 | Hann. |  kotlíček.
Mluvili jsme o tom dlouho. Asi tak dva měsíce od chvíle, kdy jsem pásku dostala. A už dlouho před tím. Těšila jsem se jako malá. A vždy, když byla vidina toho, že by to mohlo vyjít, ale nakonec jsme stejně sami nebyli, jsem byla naštvaná. Tolikrát mě vzrušil jen tím, že mi říkal, co se mnou bude dělat. Co má plánu. Jak mě chce trápit. Ano. Opravdu jsem se těšila na to, že mě bude trápit. Vždycky se na to těšim. A vždy jsem za to ráda a svým způsobem vděčná. Asi jsem vážně divná.
Nicméně tentokrát. Já věděla, že už to musí vyjít. Už to bylo moc dlouho. Spousta slibů, žádné činy. Těšila jsem se na ty facky, bezmoc a touhu. A upřímně doufám, že to, co mi dělal, ho bavilo. Protože mě velmi.

prý tu má být upozornění, že je to s nějakou sexuální tématikou. No já nevim, moc mi to nepřijde. Ale pro jistotu to sem píšu. Takže dál nečíst, pokud máte pocit, že by váš to mohlo pohoršit, jste na to příliš mladí nebo nejste vůbec zvědaví.


Začali jsme se líbat. Prve krásně, něžně. Jemné polibky věnoval mým tvářím, ústům, krku,..ramenoum, zádům a zase zpět. Během chvilky to ale bylo něco víc. Něco živočišnějšího, divočejšího. Romantické začátky miluju, ale když je nálada na něco jinýho, to něco je v tu chvíli daleko lepší.
Jeho ruce putující po mém těle. Hladící mě přes vlasy, lehce upevňující se okolo mého krku, přesouvající se na má prsa, boky, zadek...a následný stisk mých hýždí. On mě dokáže rozpálit pouhým pohledem... Umíte si tedy představit, co udělá tohle?
Otočil si mě k sobě zády a zaklonil mi hlavu. Jednu ruku přesunul na můj krk a držel si mě u sebe. Při tom mě druhou rukou dráždil na prsou a rty zakotvil na těch mých. A najednou jsem mu zase stála tváří v tvář. Rychle mne zbavil trička, za kterým následoval zbytek všeho, co jsem měla na sobě. Při tom se nám co chvíli proplétaly jazyky a i já se snažila o jeho obnažení.
Mě nahou a sebe jen ve spodním prádle povalil na postel. Ještě chvíli mě líbal než mi začal pokousávat zadek. Miluju to. A on to ví. Ví přesně co se mi líbí a pak to dělá. Znova a znova. Aby mě uspokojil. Tu touhu, kterou ve mně vyvolává. Ze začátku jemné stisky, po chvilce kousance. A já na to reagovala jako obvykle. Sténáním, zatínám hýžďových svalů a prohýbáním zad. Pak přestal.

"Takže, kdepak máš tu pásku?" Rozzářila jsem se. Popsala mu místo a s úsměvem se koukala, jak pásku vyndavá z obalu. "Kde všude chceš, abych tě svázal?" "-Je to na tobě. Všude, kde chceš." Začal u kotníků. Stále se ujišťoval, jestli mě to nebolí a zároveň přesvědčoval, zda se z pásky nedostanu. Podobně tomu bylo i se zápěstím za zády. Už z dřívějška vím, že když se nemůžu hýbat, je to tak trochu osvobozující a uvolňující.
Líbání mého těla střídal s kousáním lýtek, ruky, zad, zadku,.. Zároveň pak přidal i mučivé pohyby svých prstů ve mně. Většinou mi stačí líbání s jeho uměním a je zaděláno na orgasmus. A teď? Netrvalo to dlouho a cítila jsem slastné uvolnění. A v tom facku. Nebolela. Příjemně bolestivě zaštípala. Chtěla jsem jich víc. Obojího. Ale v tu chvíli facek. On neustal, pokračoval v pohybech prsty. A neustal dokud jsem nebyla znova. Mezitím se mi dostávalo všeho, co tak miluji. Facek, plácání na zadek, sprostých slov,..

"Dovolil ti někdo se udělat? teď seš moje. Můžeš dělat jen to, co ti dovolim. Já to teď řídim." "-Jasně...jsem tvoje. JENOM tvoje." přetočil mě na záda. Usmívala jsem se. Smála se. Jemu do očí. "Tak tobě to přijde vtipný?! Čemu se směješ?" "-ničemu. Líbí se mi to." A facka. Lehce bolestivá. Ale ve výsledku tak sladce uspokojivá. A zase jsem se usmála, takže pak dopadly na tvář další facky. A pak plácnutí. Přes prsa a do poloviny mého těla. Do klínu. Tak krásně štiplavé.
Byla to taková hra. Výzva, kterou jsem ráda přijala. Jeho zákazy velmi ráda porušuji a on to ví. Ty jeho tresty totiž zní tak dobře, že jim nemůžu odolat. Pak mě zase začal líbat...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Charlotte Charlotte | Web | 26. dubna 2015 v 16:16 | Reagovat

Well, no, přečetla jsem to dvakrát. :D
A úspěšně si ukojila mou pubertální dušičku :D

2 Ginny . Ginny . | Web | 26. dubna 2015 v 18:03 | Reagovat

Vůbec nejseš divná , a jestli jo , tak sem i já :D
Naprosto chápu tyhle pocity . Taky sem vždycky milovala , když mě moch trápit a věděla sem , že nás to oba dva baví . . .aaahrrr

3 Hann. Hann. | Web | 26. dubna 2015 v 19:03 | Reagovat

[1]: tak to upřímně doufám, že se bude líbit pokračování :)

[2]: on to pry nikdy nějak nedělal. Facky, plácání a tak.. to až se mnou. Takže doufám, že když se ho na to ptám, odpovídá upřímně :)

4 M&B M&B | 30. dubna 2015 v 9:30 | Reagovat

Obdivuji Vás (y)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama